5 cze 2013

ProstujSie.pl – pozbądź się bólu kręgosłupa już dziś
Mój synek skończył dzisiaj 14 miesięcy i dokładnie od dwóch miesięcy potrafi samodzielnie chodzić. I wiecie co, patrząc na niego nie mogę się nadziwić, jaką ma nienaganną postawę. Plecy proste, pierś przed siebie. Jak się schyla to tylko kucając. I szkoda tylko, ze z czasem ta nienaganna sylwetka gdzieś zniknie, tak samo jak u jego mamy i taty. I pojawią się zapewne problemy z kręgosłupem. Jak u jego babci.

Jednak ciężko będzie go przed tym ochronić, bo choć sprawny kręgosłup to postawa naszego zdrowego i szczęśliwego życia, to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie jest przez nas szanowany od najmłodszych lat. Oczywiście ciężko obwiniać dziecko, za przeciążony plecak, jaki musi dźwigać do szkoły. Prędzej winę należałoby zgonić na głupotę dorosłych, ale to ostatecznie na tym maluchu odbije się wszystko, czego doświadczył za młodu.

A o tym jak bardzo bóle kręgosłupa są dokuczliwe przekonała się niejedna osoba. Rwący, nieustanny ból może uniemożliwić normalne funkcjonowanie. I co ważne doświadczają go nie tylko osoby starsze, ale i młode. 

Wystarczy wymienić choćby kobiety w ciąży, u których waga w przeciągu tych kluczowych 9 miesięcy może wzrosnąć nawet o kilkanaście kilogramów. Albo młodych rodziców, którzy przez pierwsze 3 lata życia dziecka są zmuszeni do nieustanne podnoszenia swoich czasami już nie tak małych szkrabów.Praca przy komputerze 8 godzin dziennie, również nie służy naszemu kręgosłupowi. Zresztą kręgosłup łatwo nadwyrężyć również nadwagą, a jak wiemy nasze społeczeństwo robi się coraz bardziej otyłe.

Czynników jest mnóstwo i nie zawsze istnieje możliwość wystrzegania się ich.
Tak nadwyrężamy swój kręgosłup, nie dbamy o niego w momencie, kiedy wyczuwamy lekki ból i doprowadzamy do stanów przewlekłej choroby.

A przecież nie tak powinniśmy postępować, aby zachować siłę i witalność na kolejne lata.
Wiem jednak, że w dzisiejszych czasach trudno wygospodarować czas na wizyty u lekarza i rehabilitację. Pracując od godziny 10-18, sześć dni w tygodniu ciężko znaleźć chwilę, aby zadbać o swój kręgosłup.

Jednak w taki wypadku może pomóc portal ProstujSie.pl. Stworzony dla osób zapracowanych, młodych i starszych, które chcą wygrać walkę z bólem kręgosłupa, ale nie mają czasu stawać w kolejkach do lekarzy.

Czym wyróżnia się portal ProstujSie.pl? Przede wszystkim tym, że to użytkownik wybiera, kiedy ma czas i chęci na przeprowadzenie danych ćwiczeń, czy też zapoznanie się z nowymi sposobami rehabilitacji kręgosłupa.

No tak, ale stwierdzicie. Co w tym nowego? W Internecie można spotkać mnóstwo informacji na ten temat. Informacji tak, jednak nie każda strona po zalogowaniu daje możliwość przeprowadzenia krótkiego testu diagnozującego, na jaki konkretny ból kręgosłupa cierpisz. Diagnoza po wykupieniu abonamentu dostępna jest dla Ciebie w formie wideo. Zatem mówimy tutaj o łatwej i przyjemnej formie odbioru.

Następnie po diagnozie otrzymujesz zestaw ćwiczeń i porad rehabilitacyjnych, które w wolnej chwili będziesz wykonywał. Jeżeli zastanawiasz się, czy będziesz umiał wykonać zalecane dla Ciebie ćwiczenia to nie bój się, wystarczy jedynie dokładnie obejrzeć film instruktażowy, gdzie prezentowane są poszczególne ćwiczenia,
Po przeprowadzeniu danego cyklu wykonywany jest kolejny test, dzięki któremu łatwo można się zorientować, czy rehabilitacja pomaga w oczekiwanym stopniu. Jeżeli wynik testu okaże się negatywny następuje kolejna zmiana np. w ilości powtórzeń ćwiczenia.
I choć portal ten jest odpłatny to gwarancja obejmująca aż 60 dni, daje możliwość dokładnego przetestowania zawartej w nim wiedzy i porad. Dzięki temu nic nie ryzykujesz, a dużo możesz zyskać.
Portal ProstujSie.pl umożliwia również konsultację online, zatem przystępując do programu zaczyna sprawować nad Tobą pieczę wirtualny rehabilitant.

Czy warto, zatem zapoznać się dokładnej z portalem ProstujSie.pl? Na pewno tak. Zdrowie mamy tylko jedno i każdego dnia powinniśmy o nie walczyć.

Serwis ProstujSie.pl powstał dzięki dotacji z funduszy unijnych (Program
Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1)


1 komentarz: