6 paź 2012

Jak zmniejszyć obwód w pasie?


Dzisiaj kilka sprawdzonych i skutecznych sposobów na zlikwidowanie tłuszczu z okolic brzucha. Otyłość tego typu jest najgorszą opcją dla organizmu, ponieważ tłuszcz gromadzi się na organach wewnętrznych. Z biegiem lat, u osób, które nie zwalczą tkanki tłuszczowej w okolicach pasa pojawić mogą się takie choroby jak – cukrzyca, wysokie ciśnienie, demencja, choroby serca, nowotwory.

Zmniejszymy obwód talii, jeżeli zastosujemy kilka z powyższych rad:
·        
 • Zwiększymy spożycie ryb, drobiu, produktów pełnoziarnistych, nabiału o niskiej zawartości tłuszczu – dieta taka jest nie tylko zdrowa, ale i dodaje energii, tak niezbędnej na okres jesiennych chłodów,

 • Zmniejszymy ilość spożywanych kalorii – wiecie, że wystarczy wyrzucić z jadłospisu 100 kcal dziennie, aby w ciągu roku schudnąć aż 5,4 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. Ile to jest 100 kcal – to dwa małe czekoladowe ciasteczka, • Spożywać śniadanie bogate w białko – wysokobiałkowe śniadanie przyśpiesza metabolizm, zwiększa ilość spalonych kalorii. Ponadto takie śniadanie jest bardziej sycące. 

 • Zjadanie 5 posiłków dziennie – pomijanie posiłków nie doprowadzi do schudnięcia, mało tego, rozreguluje metabolizm, który przestawi się na oszczędny tryb pracy i odkładał będzie jeszcze więcej tłuszczu,


 • Ćwiczenia siłowe – warto rozbudować sobie tkankę mięśniową, ponieważ mięśnie zużywają więcej kalorii na podstawowe czynności, zupełnie inaczej pracuje ciało bogate w tkankę mięśniową niż tłuszczową,


 • Ćwiczenia aerobowe – szczególnie dla osób bardzo otyłych, to one spowodują początkowy spadek centymetrów w talii. Jeżeli masz złą kondycję fizyczna zacznij od spacerów. 

 • Znajdź inny sposób na radzenie sobie ze stresem niż jedzenie – Fast foods, chrupiące ciasteczko może i poprawiają ci humor, ale tylko na krótko. 

 • Śpij, co najmniej 7 godzin na dobę – im mniej odpoczywasz tym twój organizm produkuje więcej hormonów zwiększających apetyt.

 • Bądź aktywna – wiem, że deszczowa pogoda nie zachęca do spacerów, ale nie oznacza to, ze cały czas masz spędzić przed telewizorem. Zapisz się na siłownie, do szkoły tańca. Nie siedź. Wstań z kanapy.5 komentarzy:

 1. Dają zdjęcia takich ciał, ze człowiek na wejściu dostaje depresji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wklejają zdjecia ciał dziewczyn, które ćwiczą.

  OdpowiedzUsuń
 3. New Diet Taps into Pioneering Plan to Help Dieters Get Rid Of 23 Pounds within Just 21 Days!

  OdpowiedzUsuń
 4. QUANTUM BINARY SIGNALS

  Professional trading signals delivered to your mobile phone daily.

  Start following our trades NOW and profit up to 270% per day.

  OdpowiedzUsuń