3 lut 2012

Herbata zielona z owocem pomarańczy


O dobroczynnych skutkach picia zielonej herbaty pisałam w jednym z poprzednich postów. Polecana jest ona w celu zwalczenia wielu nieprzyjemnych dolegliwość. Nawyk picia zielonej herbaty nie jest ciężko w sobie wyrobić tym bardziej, gdy herbata ta nam smakuje.

Tak jak obiecałam dokonam oceny kilku zielonych herbat znajdujących się na rynku. Na pierwszy plan wysunął się produkt firmy Bio-active: Herbata zielona z owocem pomarańczy. 
Nazwa: Herbata zielona z owocem pomarańczy
Producent: Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o., 
ul. Kondratowicza 18/lok.401, 03-285 Warszawa
Cena: około 6 zł
Masa netto: 100 g
Ocena: 6 /6

Co tu dużo ukrywać, jest to jedna z moich ulubionych zielonych herbat. Już po otwarciu opakowania, które jest bardzo estetyczne, czuje się niepowtarzalny aromat natury. Zielone liście herbaty niepowtarzalnie komponują się z owocem pomarańczy oraz kwiatem nagietka. Po zaparzeniu herbata ma bardzo łagodny i delikatny smak. Nie zapomnijmy jednak o odpowiedniej temperaturze zaparzania. Ponieważ jeżeli woda będzie zbyt gorąca, lub herbata będzie się parzyć zbyt długo ujawni się typowy dla herbat zielonych gorzkawy smak.
 Dodatkową zaletą produktu jest fakt, że jedno opakowanie herbaty starcza na długo. Wiąże się to z tym, że wystarczy niewielka ilość do jej zaparzenia. Cena za ten wyrób jest przystępna, a dobroczynne działanie napoju na nasz organizm jest niezaprzeczalne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz